.

.

Црна Мечка Крпа Прстен, Бања Пешкир Носителот

Црна Мечка Крпа Прстен, Бања Пешкир Носителот

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

Добро Спакувани.Превозот Од Сад.Оваа симпатична црна мечка крпа прстен ќе се направи прекрасен прилог на вашиот дом или кабината оркестарот!Мерење 10 инчи висок и 5,5 инчи широка, овој метал крпа прстен има трајни смола црна мечка сцена topper.

Главните карактеристики

Избор на клиент