.

.

Orolay Жените Puffer Надолу Грб Зимска Јакна со Faux Крзно Трим Хауба

Orolay Жените Puffer Надолу Грб Зимска Јакна со Faux Крзно Трим Хауба

DEN 3119.76

Пристапност
Во достапна форма

Крзно.Машина За Миење.Боја : Црна, Беж, Морнарица и Armygreen.Големина : XS, S, M, L, XL.2 XL.Фил : супериорен 90% бела патка надолу и 10% пердув, тенок монтирање и одржување на топло; водоотпорен & windproof.Sheel : 75 D задебелена полиестер ткаенини со природни линии.На удобна и шик надолу јакна кој својата модерна и концизен дизајн, класичен маскирани стил, висок квалитет на патент затворање, 2 големи странични џебови додава еден неврзан убавината на средината долго надолу јакна.Заврши ладното време заштита, да ве загрее од поројниот дожд за замрзнување на снегот, совршен отворено палто за работа, патување, пешачење, скијање или било какви активности на отворено.Грижа Инструкции : се отстрани faux крзно пред перење, машина за миење ладно одделно за нежно циклус во голем капацитет за миење, и собори сува ниска, не кајгана.Ве молиме мерка пред купување на овој јакна и следете ги големина инструкции.

Главните карактеристики

Избор на клиент