.

.

RZMY 4 Вртливата Рициново Тркала, Тешки 4 Пакет Анти-Пропадна Гума Вртливата Casters Mute со 360 степени Топката Имајќи Castor Тркала Врвот Плоча (2 ПАРЧИЊА со Кочница за Заклучу?

RZMY 4 Вртливата Рициново Тркала, Тешки 4 Пакет Анти-Пропадна Гума Вртливата Casters Mute со 360 степени Топката

DEN 1439.52

Пристапност
Во достапна форма

RZMY 4 инчен рициново тркала се направени од тешки гума и железо заграда, издржливи и долготрајни во секојдневна употреба, тркалата се претвори мирно и тивко. 4 ПАКЕТ Гума Вртливата Casters : 2 ПАРЧИЊА рициново тркала со кочница, 2 ПАРЧИЊА Без Кочница. 360 степени Вртливата : Рициново тркала дизајн го прави овие casters имаат високи перформанси во одржување на стабилизација, со 360 степени врвот плоча и не-означување сива гума, има предности на флексибилни движење, стабилна кревање, голем товар, лесно ракување и така натаму.Оваа тешка должност castors се дефинира за да се лет случаи, мебел, дрвен мебел, алатка кутии, светлина машини, погодна за употреба за сите типови на тротоарите, како што се дома, продавници, училишта или болници. 100% задоволително гарантира : целосна наплата или нова замена може да се организира ако вашиот вртливата рициново тркала пристигне погрешна.Ве молиме љубезно ве советува слободни за вашите грижи.СПЕЦИФИКАЦИЈА : Големина на Тркало : дијаметар - 100mm (4") Тркало Ширина (прибл.) - 50мм Тркала материјал : Цврсти/густа гумени Тркала Coloure : Сива вкупна висина (од врвот на темата) : 145mm Комбиниран Капацитет : 500 килограми Плоча Димензии : x 100mm 115mm Материјал : galvanised челик Количина : 4pcs (2 парчиња вртливата само + 2 парчиња вртливата трајлер).

Главните карактеристики

Избор на клиент