.

.

Graphique Дизајнер Planners - 18-Месец Од Календарот - Кикирики Велосипед Дизајн - Половина Месечна Мрежи & Половина Забелешка Страници Личен Планер - за на Училиште, на Работа

Graphique Дизајнер Planners - 18-Месец Од Календарот - Кикирики Велосипед Дизајн - Половина Месечна Мрежи &

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Graphique : Дизајнер Planners - Кикирики Велосипед Дизајн - 18-Месечен Личен Планер (8x10)Искра радост во вашиот секој ден!Graphique е шик личен планер тетратки ќе се претвори вашиот годишно 2021-2022 пред-планирање во забава, luxe искуство.Лесен начин да останете организирани и изграден за да се задржи со вас секојдневно, овие се спомене softcover месечна planners функција 18-Месечно од календари (јули 2021-декември 2022) со половина месечна шири и половина белешки да ни трошка одредување на идеи, белешки, to-do листи, и повеќе.Карактеристики На Glance Personal Излет Journal Year : јули 2021 - декември 202218-Месец Calendar Date Страници Во English Half Месечна Сива Grids Half Забелешка Pages Includes Јавни & Културно Значајни Holidays Thick Хартија Cover Dimensions : 8" x 10"Graphique When нешто важно за нас, и ние фустан со бои, со сјајот, злато, и да сјаат.ОСТАНЕТЕ ОРГАНИЗИРАНИ : Оваа симпатична јули 2021 - декември 2022 излет карактеристики половина месечна сива мрежи и половина белешки страници поклопецот дизајн карактеристики симпатична слика од Кикирики ликови се возела на велосипед.Ние се создаде уникатен канцелариски материјал и додатоци кои помагаат да се изразат талент, стил, и љубовта во тебе.МОДЕРНАТА ПЛАНЕР : Остане на задача со овој 8" x 10", Кикирики Велосипед дизајн, 2021-2022 месечна планер од Graphique Својот елегантен дизајн и лесен големина ќе ве мотивира да останете организирани сите во текот на годината.Модерен & Functional We донесе дизајнер стил и квалитетот на секојдневните канцелариски производи те сакам.БИДЕТЕ ПОДГОТВЕНИ на целата ГОДИНА : Со страници посветени на земање белешки и пишување задачи, оваа корисни планот е совршен, за секојдневна работа На датум страници се на англиски јазик и вклучување на јавноста & културно значајни празници.Живеат уникатен, љубов Graphique.Ние сме вашиот канцелариски бутик.Дебела хартија поклопецот на оваа симпатична планирање лаптоп карактеристики вашиот омилен Кикирики ликови и храбар "2022" сјај за печатење.Овој функционален и модерен datebook излет има забава, модерен естетски дека носи талент за секој стил.

Главните карактеристики

Избор на клиент