.

.

YLHXYPP Преносни Bluetooth Термички Фото Печатач Термички Преносни Bluetooth Печатач 56mm Мини Безжична Пос Слика Слика За Телефонот (Боја : Б)

YLHXYPP Преносни Bluetooth Термички Фото Печатач Термички Преносни Bluetooth Печатач 56mm Мини Безжична Пос

DEN 4803.84

Пристапност
Во достапна форма

НЕМА МАСТИЛО е ПОТРЕБНО - за да Печатите фотографии веднаш било каде.Се должи на топлина технологија, нема мастило се користи и нема непотребни трошоци.ПОВРЗЕТЕ СО BLUETOOTH - Поврзете било кој паметен телефон брзо и лесно со via Bluetooth рок од неколку секунди.Го фати ВАШИОТ НАЈУБАВИТЕ МОМЕНТИ-ја Доживее радоста на сеќавајќи се вашите најдобри спомени со печатење нив директно од вашиот телефон!.СЕКОГАШ СЕ ОРГАНИЗИРАНИ - Останете во контрола на работа и да ги испечатите вашите белешки за да ги организирате вашите задачи или етикетата на нешто што сакате.ПРЕНОСНИ - Корисна за патување!Бидејќи печатач е напојува батерија, не ви треба кабелот за напојување и може да го земете со вас во секое време, насекаде.Печатење на Сите Ви се Допаѓа : Поддршка за повеќе функции, тоа може да печатите фотографии, етикети,пораки, листи, евиденција, QR Код, веб печатење и така натаму.АПЛИКАЦИЈАТА нуди различни фонтови и теми за да се направи вашите фотографии и стилски.Useing термички печатење, што значи дека не се потребни никакви мастило за да печати!Компатибилен со сите паметни телефони на пазарот!Компјутери исто така, може да бидат поврзани за печатење.Термички печатење, лесно да се carry Bluetooth директна врска, не е во ред прашањето mastercard, етикета печатење, печатење фотографии, слика албум DIY printing Power набавка : вграден-во 1000m Ah литиум battery Charging порт : 5 V-Micro USBNetworking метод : Bluetooth BLE4.0 Product големина : 1149 X83.2 X41 MMPrinting метод : термички printing Visualization метод : црна и white Consumables : 56 X30 (дијаметар) mm снимање на хартија, снимањето налепници, етикета paper Charging интерфејс : 5 V=2 AProduct стандардна конфигурација : 1x печатач, 1 тек на печатење на хартија, 1x кабел за податоци, 1x manuallong траен.

Главните карактеристики

Избор на клиент