.

.

Toolocity ABCCD0312U TOC Про Сува Дијамант Core Малку за Конкретни 5/8-11 Конец, 3 -1/2-Инч

Toolocity ABCCD0312U TOC Про Сува Дијамант Core Малку за Конкретни 5/8-11 Конец, 3 -1/2-Инч

DEN 3281.28

Пристапност
Во достапна форма

9" цевка должина. 7.5 mm сегмент висина.Турбо стил во сегментот за агресивни дупчење.Способен за дупчење преку арматурата и тешко бетон.Мека обврзници за агресивни дупчење.TOC Про Сува Дијамант Core Малку за Конкретни 5/8-11 Нишка - 3 -1/2".TOC Про сува конкретни основни компоненти се дизајнирани да се вежба напорно, и засилен conrete суви или влажни со рачни брусилки.

Главните карактеристики

Избор на клиент