.

.

Био Extratus - Linha Деца (A Turma Не Maluquinho) - Спреј Desembaracante 150 Ml - (Био Extratus - Деца (Налудничав Момче Банда) Прибирање - Detangling Спреј 5 Fl Мл)

Био Extratus - Linha Деца (A Turma Не Maluquinho) - Спреј Desembaracante 150 Ml - (Био Extratus - Деца (Налудничав

DEN 335.52

Пристапност
Во достапна форма

Збогатен Со Овошни Екстракти Кои Придавам Влогови И Заштита (Entiquecida Com Extratos Де Frutas Que Hidratam E Protegem).Не Ја Остави Косата Мрсна (Não Deixa Os Fios Oleosos).Тестиран Од Страна На Дерматолозите (Dermatologicamente Testado).p H 4,0. Misturinha Особено Que Facilita О Desembarace, Tornando О Momento Де Pentear Muito Mais Divertido.Ingredientes Especiais Que Hidratam E Protegem, За Мерење Deixar Os Fios Oleosos.p H 4,0.

Главните карактеристики

Избор на клиент