.

.

Banibear Момчиња Тексас Јакна Outerwear, 12M-12 Години

Banibear Момчиња Тексас Јакна Outerwear, 12M-12 Години

DEN 647.76

Пристапност
Во достапна форма

Класичен и мода искинале design Simple lapel јака лесен натпревар со sweatshirt Casual и удобен за носење everyday Buttoned до closure Dual копче-размавта градите џебови и страни џебови.Чисто и удобен да се носат секојдневно.Dual копчето-размавта градите џебови и страни џебови.Повик тексас јакна со модата искинале дизајн, погоден за сите деца, мали и големи тинејџерите момчиња.Машина перат (ве Молиме користете ладна вода за перење прв пат и рачно перење за да се избегне згаснува).Класичен и мода искинале дизајн.Buttoned до затворање.Затворање : Копче Нагоре, лесно и удобност.Dual копчето-размавта градите џебови и страни џебови.копче затворање со симпатична модели за деца момчиња; Sherpa руно стил : мода, топло и удобно, Брзо копче затворање, двете страни џебови.Тексас,Памук.Buttoned до затворање.Buttoned до затворање.Машина За Миење.Warm : Топло руно sherpa наредени може да се спротивстави на ладни зимски денови.Класичен и мода искинале дизајн.Настани : Патување, одмор, позив, секојдневно носење, училиште носат во есен, есен и пролет, најдобриот подарок за момчиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент