.

.

Powerbuilt 648627E Кочење Пролет Компресор за Полнење, 2 Дел, Црна

Powerbuilt 648627E Кочење Пролет Компресор за Полнење, 2 Дел, Црна

DEN 1095.12

Пристапност
Во достапна форма

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. .За брзо, лесно и безбедно отстранување на серпентина извори од Mac Pherson стил рамења.Тешки Изградба противи на неусогласеност и притискање.Кован Челик пролет куки и термички обработени завртки за издржливост.Безбедност барови на куките се намали шансата за случајно пропаѓање.За чување, Вклучува инструкции и фотографии.Ги отстранува серпентина извори од off-возило рамења безбедно и лесно.Сет вклучува 2 кочење пролет компресори и чување.Издржливи складирање случај со чекор-по-чекор инструкции.

Главните карактеристики

Избор на клиент