.

.

Smart Делови 20 Количина 12x1.25 Хром Затворени Крајот Spline Вози Acorn Повлечи Ореви Копче 1.4 Должина

Smart Делови 20 Количина 12x1.25 Хром Затворени Крајот Spline Вози Acorn Повлечи Ореви Копче 1.4 Должина

DEN 660.00

Пристапност
Во достапна форма

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Ќе се купуваат сет на 20pc Хром Затворени Крајот Spline Вози Повлечи Ореви со Клуч - Метрички 12x1.25 Теми - Конусна Конус Коси Acorn Седиште Затворен Крај - 1.4" Должина - за Субару, Нисан, Infiniti, несоодветна употреба може да предизвика оштетување на компоненти - Провери и ре-torque по 25-50 милји на возење.

Главните карактеристики

Избор на клиент