.

.

Hillman 42500 Power Pro, Premium 305 од Нерѓосувачки Челик, Дрво Завртка, 10 X 3 1/2-Инчен, 20 по пакет

Hillman 42500 Power Pro, Premium 305 од Нерѓосувачки Челик, Дрво Завртка, 10 X 3 1/2-Инчен, 20 по пакет

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Идеален за изградба на палуби и други отворено дрво проекти.Висок морски одделение 305 Нерѓосувачки Челик Слој нуди чувствувате ' рѓа и заштита од корозија. 20% побрзо ангажман во дрво. 75% помалку дрво сечкање од стандардните дрво завртки.Power Pro, Premium 305 Нерѓосувачки Челик Надворешни Дрвени Завртки понуди супериорен отпорност на корозија, и се совршени за подови и многу други отворено проекти.Овие навртки функција не-ѕвезда во дресот на диск, countersinking ножеви, не сплит пресврт месо тело, а не пред-воена вежба, Borefast тема.redwood, и да се третираат граѓа за живот на проектот.

Главните карактеристики

Избор на клиент