.

.

LXX Рециклирање Возила,Розова 2 Фиока Убавина Ноктите Салон Бањата Алатка за Складирање Количка на Тивок Тркала, 2 Полица Возен Медицински Инструмент Количка за во Б?

LXX Рециклирање Возила,Розова 2 Фиока Убавина Ноктите Салон Бањата Алатка за Складирање Количка на Тивок Тркала,

DEN 746.40

Пристапност
Во достапна форма

▷▶●▶Повеќенаменски Берберот Количка : Совршен за Убавина, Тетоважа, Ноктите Техничари, Пет Groomers и Други значења. ▷▶●▶Универзална Макара Дизајн, Лесно да се Движите. ▷▶●▶Фиока Дизајн Заштедува Простор. ▷▶●▶Големина : 63 X44 X89 Cm, 76 X53 X89 Cm. ▷▶●▶Материјал : Abs Материјал, Безбедно и Не-Токсични, Лесен за Чистење. ▷▶●▶Име На Производ : Количка▶▷▶Боја : Слика Боја.▶▷▶Пакување : ▶▷▶Количка X1,(Појавување На Производот во Производот Сликата Не е Вклучена во Пакетот).▶▷▶Answer : ___________________________ Note : ▷▶●▶Забелешка : Големината е Рачно Мери, Ќе Има Мала Разлика во Големината, ве Молиме обратете се на Вистинскиот Објект,Време на Испорака 10-15 Дена.▶▷▶Прирачник за Мерење, Ќе Има 1-3 Cm Грешка, ве Молиме да се Разбере.▶▷▶Ако Мала Мирис е Нормално, Тоа Ќе Исчезне во Рок од Два до Три Дена.▶▷▶Поради Светлина и Лични Разлики во Боја Разбирање, Ќе Има Мал Боја Разлика, во Вид Преовладува.▶▷▶Топло Совети : Ако Примите Несоодветни или Имате Било какви Прашања, ве Молиме Контактирајте со Нас Веднаш,Поддршка на Повеќе Набавки.

Главните карактеристики

Избор на клиент