.

.

Моќен 360° Слободни Ротација Битлси Humidier |Ноќ Светлина| Напојува преку USB|-Идеален за Office/Home/Спална соба/Babyroom (Црвено)

Моќен 360° Слободни Ротација Битлси Humidier |Ноќ Светлина| Напојува преку USB|-Идеален за Office/Home/Спална

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

Свежи ви ден со оваа мала битлси humidfier;.Работен Напон : DC5 V( напојува преку USB), работат на струјата : 500 MA;.Моќност : 2 W;.Шише за вода Капацитет : 260ml;.Спреј Количина : 25ml/часа;.Ви благодарам многу за вашиот избор на неверојатен висок квалитет 360 степени слободни ротација битлси овлажнител!Ве молиме прочитајте ги деталите за производот подолу : Свеж вас ден со оваа мала битлси humidfier!!Спецификации : Работен Напон : DC5 V( напојува преку USB);Работат на струјата : 500 MA;Моќност : 2 W;Шише за Вода Капацитет : 260ml;Спреј Количина : 25ml/часа;Домување боја : Сина, Црвена, Жолта;Производ големина : 12 X 9 X 9 CM( 4.7 X 3.5 X 3.5 инчен)Производ тежина : 0.2 KG(0.44 lb)Пакетот вклучува : Битлси Овлажнител X 1;USB Cable X1;Прирачник за Корисникот X 1;Сунѓер Стап ( резервен дел) X1;Продавачот Гаранција Политика : 60-Ден Парите Назад Guarantee12-Месец Замена Warranty Lifetime Поддршка Гаранција Моќна Електроника секогаш стои зад СИТЕ наши производи и комитенти, ако било неисправни предмети примени, само се чувствуваат слободни да не контактирате за ЦЕЛОСНА НАПЛАТА или БЕСПЛАТЕН ЗАМЕНА, без прашања, без проблеми!.

Главните карактеристики

Избор на клиент