.

.

100 Парчиња Расположливиот Лице Лулка Опфаќа Масажа потпирачи за глава ги Опфаќа за Масажа Маси и Масажа Столици Убавина Спа Салон Кревет, 12 x 15.5 Инчи

100 Парчиња Расположливиот Лице Лулка Опфаќа Масажа потпирачи за глава ги Опфаќа за Масажа Маси и Масажа Столици

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

Обилна Количина : Ние нудиме доволно 100 парчиња на расположливиот лице лулка опфаќа за вас, за еднократна употреба лице лулка опфаќа доаѓаат во resealable пак, заштита од влага и воздушни нечистотија и загадувачи.Применливи Големина : На потпирачи за глава ги опфаќа мерки околу 12 x 15.5 инчи (33 40cm x), идеален за Масажа Терапевти, Chiropractors, Acupuncturists, во Бањите, Салони, Тетоважа продавници, чаир, масажи и многу повеќе.Тоа ќе обезбеди погодности за користење на потпирачи за глава се покрие без трошок и време на чистење.Клиенти, исто така, сакаат ова специјално услуга.Чувајте се од нечисти : Ова расположливиот потпирачи за глава покритие ќе се обезбеди заштитен слој помеѓу клиентот е лице и голи тапацир, опфаќа помогне да се чува чист.Задржи лицето се покрива од open-air загадување на не-иритирачки средина.Нема да ја напушти која и брчки на вашиот клиент е лицето.Удобно корисничко искуство : Тоа е мека, невкусна, направени на квалитетот и мека ткаенина, без иритација на кожата.Нема мирис или иритирачки, тешко да исчезнат или да се скрши, ќе ви послужи за долго време.Лесен за Користење : Сите овие ткаенина направена од потпирачи за глава опфаќа се лесни и свитлива, можете лесно може да го носи нив насекаде, во прилог, по употребата, што може да го отфрлите од нив директно да се избегне перење главата под перница ги опфаќа, кој ќе те спаси повеќе енергија.Специјално Услуга и заштеда на Време : Овој расположливиот потпирачи за глава покритие ќе се обезбеди заштитен слој помеѓу клиентот е лице и голи тапацир, опфаќа помогне да се чува чист.Задржи лицето се покрива од open-air загадување на не-иритирачки средина.Нема да ја напушти која и брчки на вашиот клиент е лицето.Убаво за Повеќето Масажа Соба : големината на на секој ампер масажа табела поклопецот е 11.8 x 15.7 инчи, што е соодветна големина за монтирање речиси сите видови на масажа маси.Имајте масажа табела чисти и лесно да се чисти.Карактеристики : Материјал : мека ткаенина Боја : бела Димензии : 12 x 15.5 инчи / 33 40cm x Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.

Главните карактеристики

Избор на клиент