.

.

Заврши Трактор 1406-5901 Радијатор Капа Компатибилен со/Замена за John Deere 1020, 1530, 1630, 1640, 2010, 2020,

Заврши Трактор 1406-5901 Радијатор Капа Компатибилен со/Замена за John Deere 1020, 1530, 1630, 1640, 2010, 2020,

DEN 582.00

Пристапност
Во достапна форма

Спецификации : Радијатор Капа, Внатре Дијаметар : 1", PSI : 7. Компатибилен со/Замена за John Deere : AT29054. Компатибилен Со/Замена За : John Deere 1020 година, 1030, 1030 OU, 1030 VU, 1035, 1035 EF, 1035 EV, 1040, 1040 V, 1120, 1130, 1140, 1140 F, 1140 V, 1630, 1630 OU, 1630 VU, 1635, 1635 EF, 1635 EV, 1640, 1640 F, 1840, 1840 F, 2020, 2030, 2030 OU, 2035, 2035 EF, 2040, 2040 F, 2040 S, 2120, 2130, 2135, 2140, 2150, 2155, 2255, 2350, 2550, 2750, 2940, 2950, 3010, 3020, 3030, 3040, 3120, 3130, 3135, 3140, 3340, 820, 830, 840, 920, 930, 930 VU, 940, 940 V. 100% новиот Радијатор Капа ги исполнува ОЕМ квалитет за трактори и фарма опрема.Одговара тип : Возило се Специфични.Опис : Радијатор Cap Inside Дијаметар : 1"PSI : 7 Notes : OE type Compatible со/Замена За : John Deere - 1020, 1530, 1630, 1640, 2010, 2020, 2030, 2040, 2130, 2140, 2150, 2155, 2240, 2255, 2320 SP, 2350, 2355, 2440, 2510, 2520, 2550, 2630, 2640, 2750, 2840, 2940, 2950, 3010, 3020, 4000, 4010, 4020, 4030, 4040, 4230, 4320 Компактен Трактор, 4430, 4440, 4520, 4620, 4630, 5010, 5020, 6030, 7020, 7520, 820, 830, 840, 8430, 8630, 920, 930, 940 DB Електрични е вашиот одат-на извор за квалитет на електричните делови за возила од секој облик и големина – од мотоцикли и atv настана за автомобили, камиони и чамци.Нашите инженери работи во тесно партнерство со водечките фабрики да се развие електрични компоненти кои се изврши и одговара на ОЕМ стандарди.Се наоѓа во Kingsport, Тенеси, луѓето на ДБ Електрични направи тоа нивната цел е да ја добиете вашата возило се врати на патот, поле, патека или вода.Тие се голема гордост во обезбедување на врвен квалитет на производи за кои ќе се задржи се движи напред.

Главните карактеристики

Избор на клиент