.

.

TOAOB 50pcs Leverback француски Earring Куки Круг Противалергиски Earwires Сребро Позлатен Месинг Earring Делови Накит Одлуки Наоди 11.7x14mm

TOAOB 50pcs Leverback француски Earring Куки Круг Противалергиски Earwires Сребро Позлатен Месинг Earring Делови

DEN 230.16

Пристапност
Во достапна форма

Големина : за 11.7 mm/ 0.46" во ширина, 14mm/ 0.55" во висина, дупка : 2mm;Мала, но стандард уво жица големина, која може да се вклопат преку уво дупка без непријатност, лесно да се примени во секојдневниот живот.Материјал : Месинг; Месинг обезбедува добра formability, доведе слободни, никел слободен;Earring куките се ' рѓа-отпорни, не е лесно да исчезнат.Овие убави earring куки ќе ви даде крајна допир на убавина, елеганција и квалитет.Креирајте нова класична earring за мода.Лесен за Користење : обетки кука е едноставно во дизајн и може да се применат за да и одговара на вашата декорација; Лесно се отвораат и затвораат,не болат ушите, и тоа не е лесно да се деформира.Елегантни Додатоци : овие earring куките се идеални за занаетчиски и љубители на погоден за само одлуки обетки;Само додадете beaded dangles или капки за нив да се направи едноставна, но елегантна капка обетки.Спецификација : Бренд : TOAOB НА ЕДЕН И САМО БЕБЕ Материјал : Месинг Боја : Сребро Состојба : Врвен квалитет, мазна, и полирање на Употреба : Украс, накит DIY, додатоци Големина : за 11.7 mm широк, 14mm долго, дупка : 2mm Функција : Убава earring куки ќе ви даде крајна допир на убавина, елеганција и квалитетот Лесно отворени и лесно се затвори,не боли твоите нежни уши.Претворете го вашиот омилен шарм или монистра во обетки лесно со овие earring куки.Да научат едноставна и возбудливо техники да се направи накит исто како што го гледате во музичките продавници, достапен начин за DIY да се добие голем стил.Пакетот Вклучува : 50pcs x Сребрена earring куки 1pcs x Складирање кутија(лесно за чување).

Главните карактеристики

Brand:
TOAOB THE ONE AND ONLY BABY
Material:
Brass
Color:
Silver
Condition:
Top quality, smooth, well polishing
Usage:
Decoration, jewelry DIY, accessories
Size:
about 11.7mm wide, 14mm long, hole
Feature:
Beautiful earring hooks will give you the ultimate touch of beauty, elegance and quality :
Easy open and easy close,do not hurt your delicate ears. :
Turn your favorite charms or beads into earrings easily with these earring hooks. :
Learn simple and exciting techniques to make jewelry just like you see in department stores, affordable way for DIY to get great style. :
Package Include:
50pcs x Silver earring hooks :
1pcs x Storage box(easy to store) :
Избор на клиент