.

.

Деца Бебе Девојки Пролет Облека Ѕвезда Шема Разлика Мрежа Текстура Долг Ракав Sweatshirt Туту Tulle Постави Здолниште

Деца Бебе Девојки Пролет Облека Ѕвезда Шема Разлика Мрежа Текстура Долг Ракав Sweatshirt Туту Tulle Постави

DEN 431.76

Пристапност
Во достапна форма

Памук Смеса.Увезени.Се повлече На затворање.Рака Мие Само. ⭐【Материјал】Симпатична принцеза туту здолниште поставите имаат високо-квалитетни материјали, Памук се Вклопуваат, и Полиестер.Меки и удобни, не-иритирачки кожата.Мода, и уникатен дизајн, не е лесно да се деформира, добро за бебето е деликатна кожа. ⭐【Функција】 Симпатична бебе девојка tulle туту здолниште во собата, Двојно-layer мрежа.Симпатична s и мали деца стилски облека од 2016 година. IZYJOY сака да го споделам со вас секој момент во вашиот живот убав.Ние секогаш веруваат дека се Убави и Удобен облека може да се изгради на вашата самодоверба и сила.Добредојдовте секој кој ужива во животот, среќа за вас.

Главните карактеристики

Избор на клиент