.

.

Над 1500 Модели 20 Листови Есен Помине Уметност Налепници Лист Есен Помине Decals Тетоважа 3D Помине самолепливи Налепници Турција Тиква Јавор Лисја за Жени, Девојки Деца

Над 1500 Модели 20 Листови Есен Помине Уметност Налепници Лист Есен Помине Decals Тетоважа 3D Помине самолепливи

DEN 143.76

Пристапност
Во достапна форма

Конечно, ќе се применуваат јасна грб полски кој може да даде дополнителен сјај на вашите нокти, како и заштита на налепници.Потоа, користете помош на пинцета да лупам исклучување на моделот тивко од хартијата и да се постават на вистинската позиција на вашите нокти, а потоа притиснете и мазна надолу.Повеќе usages : нашата помине уметност налепници не се погодни само за прст ноктите и пети ноктите маникир, но, исто така, може да се примени и како декорација за мобилен телефон, фото рамка, бележник и така натаму, ќе се создаде една прекрасна декоративен ефект на денот на Благодарноста, жетвата bunting, есен, исто така погоден за салонот.Над 1500 модели 20 листови денот на благодарноста помине уметност налепници лист есен помине decals тетоважа 3d помине самолепливи налепници турција тиква јавор лисја за жени, девојки деца помине diy декорација Функција : Разновидна usages : Нашата помине уметност налепници не се погодни само за ноктот и пети ноктите маникир, но, исто така, може да се примени и како декорација за мобилен телефон, фото рамка, бележник и така натаму, ќе се создаде една прекрасна декоративен ефект на денот на Благодарноста, жетвата bunting, есен, исто така погоден за салонот.По decals завршите, не заборавајте да се четка слој од сјајни нафта и да не падне.Пакет содржина : постојат 20 листови на есен тема 3 D помине уметност налепници, тотално над 1500 дизајни, вклучувајќи 20 различни стилови, што е доволно количество и стилови за да ги задоволи секојдневните потреби, или да ги споделувате со пријателите.15 инчи Количина : 20 листови (1500 парчиња) Пакетот вклучува : 20 Листови на ноктите decals Забелешка : Овие не се вода трансфер на оние.

Главните карактеристики

Избор на клиент