.

.

JIECHENG Мултифункционален Вежба Битови 6-Парче, Конкретни Вежба Малку, за Плочки,Стакло,Тули,Керамички,Цемент,Мермер,Пластика,Дрво,Челик со Карбид Совет

JIECHENG Мултифункционален Вежба Битови 6-Парче, Конкретни Вежба Малку, за Плочки,Стакло,Тули,Керамички,Цемент,Мермер,Пластика,Дрво,Челик

DEN 237.36

Пристапност
Во достапна форма

1) Предност : овие мултифункционален вежба битови со Индустриски Волфрам карбид совет се направени за правење дупки на бетонски ѕид,керамика,мермер,гранит,плочка,тула,камен,влакна цемент,пластика,дрво,и на ѕид огледала,исто така, може да се вежба во челик,метал,железо.Алуминиум,овие конкретни вежба битови се дизајнирани како Пресврт Вежба Малку со Плукаат совет,вежба брзо. 2) Пакет Вклучуваат : Конкретни вежба малку 1/4"(6mm) x 2-парче, 5/16"(8мм) x 1-парче,3/8"(10мм) x 1-парче, 1/2"(12mm) x 1-парче,шрафцигер малку PH2x PH2 со силни магнетни x 1-парче. 3) Убаво пакување на пластична кутија, лесен за чување. 4) Напомена : ве Молиме имајте безбедно кога се работи за дупчење работа.тоа е подобро прво бавна брзина,а потоа се повисоки.носат безбедност очила важно за безбедно на очите.и исто така да го користите машина со ротациони вежба,не чекан влијание вежба. 5) на Овој конкретни вежба малку сет е погоден за повеќето видови на општи вежба,електрични вежба,рака вежба и да клупата вежба,овие силни волфрам карбид вежба малку со многу висока цврстина совет,лесен за употреба и моќен,на U-тип на жлебот слот носи брзо дупчење прашина се отстрани, и 3-станови месо тело овозможува вежба малку лесно приклучок и да се одржи цврсто.

Главните карактеристики

Избор на клиент