.

.

Леплива Назад Монети Јасни Точки Кука и Јамка Само Лепило Точка Ленти 3/4 Дијаметар 1000pcs(500 Пар) - Бела

Леплива Назад Монети Јасни Точки Кука и Јамка Само Лепило Точка Ленти 3/4 Дијаметар 1000pcs(500 Пар) - Бела

DEN 1255.20

Пристапност
Во достапна форма

ПОГОДНОСТ ВО ЖИВОТОТ : Придонесуваат за отворен и затворен за мазни површини, кука и јамка точки може да се користи за да се придржуваат различни предмети да плочи, табли, папки и повеќе, совршен за училница и канцеларија.ТЕШКО на Ефикасноста и ефективноста само капки по значајна количина на употреба.МАТЕРИЈАЛ : проблемот е изработен од полиестер и најлон; Назад материјал е пластична фолија, лесно да лупам исклучи лепливи монети, заштедувајќи ви време.ЛЕСНО Содржат 500pcs кука монети и 500 јамка монети, вкупно 500 пар сетови.Нашите Дијаметар Јасни Точки Налепници Лента Кука & Јамка Само Лепило Монети се многу корисни и корисни, тоа ќе неверојатни вашиот живот, придонесуваат за отворен и затворен, да биде прикачена на ѕид, хартија, автомобил, кеси и сл.Овие монета јамка и кука, исто така, може да се користи за да се придржуваат различни предмети да плочи, табли, папки и повеќе.Најпопуларните во училницата, круг точки се витален дел на секој учител е лекција план.ФУНКЦИЈА √ Направени од премиум материјал-полиестер и најлон, тоа е жилав и издржлив √ За брза монтажа на прикажува и signage, планината знаци за широк спектар на површини √ Со допир на сврзувачки елементи, вие не мора да се борат со копчиња или борба со заклани патент √ Тие бараат малку да нема издржување и трае многу долго време.Ефикасноста и ефективноста само капки по значителен износ на користи √ Најдобро за занаети, канцеларија suppies, пост ,логото и така натаму Спецификации : Боја : Бела Лента подлога големина : 3/4" дијаметар Примена/користење : Повеќенаменски Кука и јамка fastener тип : самолепливи точка ПАКЕТ : *500pcs Кука и 500pcs Јамка Монети(Вкупно 500 поставува) ИНФОРМАЦИИ : Чувајте го на чиста и сува Лепило достигнува максимална сила по 24 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент