.

.

Tysun 20 Компјутери Антички Железо Етикета Рамка За Држачот На Купот Повлече Рачка, Фиока Кутија Случај Кабинет Шкафот Столар Поправка Декорација Хардвер

Tysun 20 Компјутери Антички Железо Етикета Рамка За Држачот На Купот Повлече Рачка, Фиока Кутија Случај Кабинет

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

★【Се повлече Справи со】20 Компјутери Антички Држачот на Фиока Вади, Фиока Кутија Случај Кабинет Шкафот Столар Поправка декорација Хардвер. ★【Висок Квалитет】мала тежина и убаво се заврши, се слаби, но цврсти, големи за декорација. ★【Спецификација】Материјал : Бронза, Железо.Боја : Антички Бронза. ★【Димензија】4.6*3.4*1.3 см (L*W*H). ★【Пакетот Вклучува】20 Компјутери се Повлече Справи и некои завртки, доволно за да можете да ја користите.Карактеристики : Совршен дизајн за дома канцеларија библиотека кабинети мебел фиока и вратата.Повлече справи изработени со метални, па тоа е одлично и издржливи.И тие ќе изгледа повеќе ретро и казна по фиксни на овој повлече справи.Направени од страна на Здрав метал и бојата е бронза на ѕвонење, така тоа изгледа многу класичен и тоа е издржлив премногу.Спецификација : Должина : 4.8 cm/1.8 во Ширина : 2,2 см/0.9 во Hight : 1.5 cm/0.6 во Пакетот Вклучува : 20 Компјутери се повлече справи и некои завртки.

Главните карактеристики

Избор на клиент