.

.

Стегање Лост, Стегање Рачка на Менувачот Мулти-Големина Едноставни Оперативни Удобен со Внатрешноста се Врати Пролет за Машина за Растенијата Изградба(M825)

Стегање Лост, Стегање Рачка на Менувачот Мулти-Големина Едноставни Оперативни Удобен со Внатрешноста се Врати

DEN 1231.20

Пристапност
Во достапна форма

【МУЛТИ-ГОЛЕМИНА 】Постојат шест различни тема должина за овие М8 стегање држела од кои можете да изберете соодветна една за да ги задоволат вашите потреби. 【Се ПРИМЕНУВА НА 】класичен елемент најдете употреба во машина за изградба, алатка за изработка и растителни изградба, тешки-должност апликации. 【ТРАЈНИ И 'РЃА-ДОКАЗ 】Стегање рачката е направен од високо квалитетни алуминиумски и површината е завршена со силата слој или blackening за трајност и заштита од' рѓа. 【ФУНКЦИЈА】внатре се врати пролет автоматски се ангажира на заби, справи, тогаш може да биде фиксиран во оригинална положба. 【ЕДНОСТАВНИ ОПЕРАТИВНИ】надолу Со притискање на рачката копчето serrations се disengaged и на справи, тогаш може да се претвори до посакуваната позиција.

Главните карактеристики

Избор на клиент