.

.

Магнетни Табани за Чевли Магнетни Масажа Табани Нога Терапија Рефлексологија Болка Чевли Табани Перат и Cutable

Магнетни Табани за Чевли Магнетни Масажа Табани Нога Терапија Рефлексологија Болка Чевли Табани Перат и Cutable

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Yarpiany Магнетни Чевли Табани е создадена со масажа јазли развиена по рефлексологија и акупунктура практики.Секој пат кога ќе чекор, чевли вметнете притиска против одредени делови на нога за ублажување на болката, да се спречи грчеви, и олеснување на тензија сите делови на телото.Yarpiany 68 магнети магнетни табани Нога Масажа Чевли-Подлога Нога Терапија Рефлексологија Болка Чевли Влошки.Магнетни Табани За Губење на Тежината : Помогне во Зголемување на циркулацијата на крвта во нозете и да се обезбеди смирување на болка.Масажа јазли, исто така работи со зголемување на циркулацијата на крвта.Магнетни Табани За Жени : Мека и перат.Магнетни Чевли Табани природни болка и обезбедување на вас со природни олеснување додека пешачите.Големина Детали : Жени (9.Големина на : Жени (35-42) - 25cm/9.Други внесува како мека единствена табани, лак за поддршка инсерти, или plantar fasciitis чевли инсерти се или премногу меки или тврди.Yarpiany има strived да се обезбеди еклектична накит на непобедлива цените на големо и трговија на мало на национално ниво и во светот.Тоа им помага на крвта се искачи назад во вашето тело.Yarpiany Магнетни Чевли Табани е создадена со масажа јазли развиена по рефлексологија и акупунктура практики.42 инчи) - Проверка на Варијации.акупресурата табани со 250 воздух дупки се обезбеди вентилација подобро и да ги задржи нозете кул.Магнет терапија е да се подобри циркулацијата, и рамнотежа позитивна енергија!.на нога за ублажување на болка во нозете со античките рефлексологија и акупунктура практики со носење на Магнетни Чевли Табани.Овие супер-магнети за да се стимулира рефлексологија поени.Можете да го носат секој ден, за време на нормална прошетка, тешки вежбање, пешачење, и во текот на различни физички активности.МАГНЕТНИ ТАБАНИ ЗА ЧЕВЛИ : Осум Стратешки поставени Магнети и воскресна јазли стимулира рефлексологија поени нога масажа чевли инсерти за топката на подножјето болка.Тоа им помага на крвта се искачи назад во вашето тело.Сјајна Сребрена Ѓердани За Wome повеќе убави.Посебен Вино Стакло Ѓердан за додаваат гламур.Секој Yarpiany магнетни чевли вметнете има 8 магнети вградени во мека гел единствена.Без разлика дали тоа е роденден, свадба, или посебен повод накит секогаш е совршен подарок.

Главните карактеристики

Избор на клиент