.

.

Merrick Purrfect Бистри Бон Appetits Жито Слободни Возрасни Мокра Мачка Храна, 3 мл. Торбичка (Пакување од 24)

Merrick Purrfect Бистри Бон Appetits Жито Слободни Возрасни Мокра Мачка Храна, 3 мл. Торбичка (Пакување од 24)

DEN 1346.40

Пристапност
Во достапна форма

Дваесет и Четири (24) 3 oz Пошта - Merrick Purrfect Бистри Бон Appetits Жито Слободни Мокра Мачка Храна Лосос Рецепт Парчиња во Сок.Merrick Purrfect Бистри Бон Appetits Жито Слободни Мокра Мачка Храна Лосос Рецепт Парчиња во Сок.Вистински deboned лосос е секогаш првата состојка во оваа високо протеинска мачка храна topper.Возрасни мачка храна topper направени со вистински парчиња на вистински deboned лосос во прекрасна сок додава дека е потребно влага за да вашата мачка исхрана.Зрно, пченица и пченка слободни мачка храна topper сок направени без вештачки бои, вкусови и конзерванси.Да ги прошират вашата мачка е гурманските кујна со Merrick Purrfect Бистри Бон Appetits Лосос Рецепт Парчиња во Сок Жито Слободни Мокра Мачка Храна.Оваа Бон Appetits мачка храна сок topper ви дава хранлив начин за да додадете повеќе квалитетни протеини, екстра влагата и вкусот да се на вашата мачка исхрана.Ова жито слободни мачка храна topper секогаш започнува со делови од реалниот deboned лосос во вкусна висока влага сок која помага да се обезбеди до 25% на вашата мачка дневен вода доза.Бон Appetits сок мокра мачка храна toppers никогаш не користете вештачки бои, вкусови и конзерванси и се идеална опција за двете затворен и отворен мачки.Оваа соја слободни мачка храна topper, исто така, е направена без пченица или пченка за вкусна, влага-enhanced оброк или самостоен оброк.Секој оброк topper доаѓа во удобен мачка храна торбичка за лесно да ги служи.Пар со Merrick Purrfect Бистри сува мачка храна за помек оброк текстура или пак нашите влажни лосос мачка храна во scrumptious гастрономски оброк.Изберете Merrick Purrfect Бистри Бон Appetits Парчиња во Сок, кога вашата мачка барања пофини работи.Сите Merrick рецепти се стокмено во нашата Hereford, TX кујната и се готви во САД, во објекти кои ги почитуваат строгите ФДУ упатства.

Главните карактеристики

Избор на клиент