.

.

ToolUSA 12.5 Кожа Вежба Holster Со 7 Џеб За Вашата Алатка Појас: AT005-H124

ToolUSA 12.5 Кожа Вежба Holster Со 7 Џеб За Вашата Алатка Појас: AT005-H124

DEN 528.00

Пристапност
Во достапна форма

12.5" Долго Во Целина. 7" Вежба Џеб.Рака Држи Вежба Во Внатрешноста.Заковки На Сите Стрес Поени.Им Одговара Работа Во Клубот До 3" Широк.Ова Е Идеален Начин Да Го Носи Вашиот Cordless Вежба.Можете Само да се Закачите на Оваа Holster Да Појас (ќе Одговара Појас До 3" Широк), И Го Носат истиот Со Вас Каде и да се На Работа, Потребно за Вас.7" Торбичка Ќе Се Одржи На Вашата Вежба, И Тоа Дури Има И 2 Мали Надвор Џебови Да Се Одржи Вашата Вежба Битови. * 12.5" Долго Целокупната * 7" Вежба Џеб * Рака Држи Вежба во Внатрешноста * Заковки На Сите Стрес Поени * Одговара Работа во Клубот До 3" Широк ЦРН ПЕТОК Промоции -Сајбер понеделник & Празник се Справи.

Главните карактеристики

Избор на клиент