.

.

Castor & Pollux Чистото Жито Слободни Morsels во Сок Мокра Мачка Храна (24) 3 мл. Пошта

Castor & Pollux Чистото Жито Слободни Morsels во Сок Мокра Мачка Храна (24) 3 мл. Пошта

DEN 994.56

Пристапност
Во достапна форма

Нашите #1 состојка е кафез-слободен Патка Покрена без антибиотици или хормони.Жито слободни и компир слободни мачка храна.Не пченка, соја, пченица или глутен состојки.Нашето производство се одгледува одговорно, без синтетички ѓубрива и хемиски пестициди.Ние не користиме никакви вештачки конзерванси, вкусови или бои.Morsels во Сок во удобен еден служат торбичка.Творецот на Америка #1 органски мачка храна, Castor & Pollux е горда да се воведе приштина, само комплетна линија на мачка храна Направени со одговорно извори состојки.Сите чистото мачка рецепти се направени со одговорно воскресна месо од живина или диви-фатени риби како првата состојка.Сите рецепти се жито слободни без пченка, соја, пченица или глутен состојки и се направени без вештачки конзерванси, вкусови или бои.Сите рецепти се готви со љубов во САД кујна.

Главните карактеристики

Избор на клиент