.

.

Најголемиот дел Бања Бомби Поставите -18 Луксузни Бања Бомба Подарок Сет за Жените & Мажи! Навлажнувачки Бања Бомба за Полнење и Спа Подарок Сет за Жените и тинејџерс

Најголемиот дел Бања Бомби Поставите -18 Луксузни Бања Бомба Подарок Сет за Жените & Мажи! Навлажнувачки Бања

DEN 791.76

Пристапност
Во достапна форма

Исклучителна мириси на овие ароматични бања бомби ќе ги воодушеви вашите чувство за мирис, дури и пред да се отвори гласачка кутија.Овие 18 задоволства плови, спин, меур и се меша најпознатите светли, живописни бои да се трансформира во вашата бања во еден магичен спа оаза!.Поглезите со бања бомба која ја храни вашата кожа, произведува здрав сјај и прави да се чувствувате освежени, без да остават чувствуваш леплива.Нашиот подарок сет содржи 18 2.Бања време никогаш не била толку ahhh.Содржи анти-воспалителни и лековити својства.СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ - Purelis природна бања бомби се рачно изработени со користење на 100% чиста, природни состојки и етерични масла, овие бања бомби на природата градината за да вашата бања.Секоја бања бомба може да се пофали со прекрасен микс од прекрасни бои и прекрасна смеса од ароматични мириси кои ќе ги исполни вашите сетила.

Главните карактеристики

Избор на клиент