.

.

Chavant NSP МЕДИУМ Зелена 40 lb. Случај на Глина за Sculpting

Chavant NSP МЕДИУМ Зелена 40 lb. Случај на Глина за Sculpting

DEN 550.80

Пристапност
Во достапна форма

Цврстина : СРЕДЕН / Боја : ЗЕЛЕНА - 2 Кг. 1 Полна Случај Содржи 20 тули од глина секоја тежина од 2 кг.Совршен за училишта и големи проекти!.Глина може да се стопи, мелено и употребуваат.Професионални Масло Врз Основа Сулфур Слободни Sculpting Глина.Сулфур слободни глина најчесто се користи кога кастинг силикони.Chavant - NSP Plasteline Глина - Зелена боја.Сулфур Слободни, не-сушење plasteline моделирање глина.Не-сушење на масло врз основа глина.Не-Сулфур Врз Основа Глина.Може да се користи со силикон.На професионалци избор за sculpting глина. 1 Полна Случај Содржи 20 тули од глина секоја тежина од 2 кг.

Главните карактеристики

Избор на клиент