.

.

Powertex Лесно 3D Flex 250 g

Powertex Лесно 3D Flex 250 g

DEN 410.40

Пристапност
Во достапна форма

Powertex Лесно 3 D flex 250 г.Неоргански филер во прашкаста форма, не-токсични природен производ за производство на.текстура пасти со пукање ефект кога сушење. 3 D ефекти.Погодни за мешање со Powertex.Powertex лесно 3 D Flex 250 г.Лесно 3 D Flex се меша со Powertex универзален медиум за да се создаде текстура база или глина која пукнатини, како што се суши.

Главните карактеристики

Избор на клиент