.

.

TOPBATHY 4PCS Шепа Печати Када Налепници Не се Лизга Бања Гази Лепило Безбедност Када Appliques за Када и Туш Surfaces(Grey)

TOPBATHY 4PCS Шепа Печати Када Налепници Не се Лизга Бања Гази Лепило Безбедност Када Appliques за Када и Туш

DEN 287.76

Пристапност
Во достапна форма

¢ ¤Безбедност Гази Поставите Доаѓа со 4 јасно бања гази,сите против пролизгување влошки се во Шепа форма. ¢ ¤ Лесен за Употреба за Безбедност туш гази е лесен за употреба, чистење на површината на прв, а потоа се држи цврсто Шепа Печати Када Налепници на мазната површина, силно адхезија и тие може да се отстрани без никакви остатоци. ¢ ¤ Едноставен и лесен за инсталација : само кора исклучување на подлога од хартија и се држи на мазната површина, кој чини само неколку минути; Внимание : ве молиме да ја исчистите површината пред инсталацијата со отстранувањето на липидите и нечистотија. ¢ ¤ Уживате во среќни бања време : не се лизга налепници се дизајнирани во на куче шепа, симпатична, убава,и смешно, која ќе донесе повеќе да се забавуваат на вашиот капење искуство. ¢ ¤ Нови Када Пријатели од Љубопитни Колумбо се светли, шарени и супер по мерка на детето.Откако се применува овие костец создаде посебно не се лизга површина се намалуваат шансите на bathtime лизга и слајдови, оставајќи повеќе време за кадата забава.Боја : Сива Боја.

Главните карактеристики

Избор на клиент