.

.

FGRWS 15PCS Преносни Патување Течност Шминка Амбалажа Кеса, Проѕирни Clamshell Пакување, Пластична Кеса Застане Spout Торбичка, Refillable Патување Пошта Празни Јасна Течност Паку?

FGRWS 15PCS Преносни Патување Течност Шминка Амбалажа Кеса, Проѕирни Clamshell Пакување, Пластична Кеса Застане

DEN 184.56

Пристапност
Во достапна форма

Јасно Тело Ви Овозможува да Видите на Јачина на звук и Боја на Течност во Внатрешноста на Шишето за Брз Рефил и се Разликуваат.33 инчен, 100ml Големина : 90 130mm x/3.34 инчен, 50мл Големина : 80 x 100mm/3.1in) 15 Pcs Вклучува : 5 Pcs x 30ml+50мл+100ml Clamshell Пакување Торба Пакетот Вклучува : 15 Pcs x Refillable Празни Стискаш Торбичка ве Молиме Имајте во предвид : 1. [Издржлив Материјал]- Направени Од врвен квалитет Мат домашно МИЛЕНИЧЕ/NY/ЈП Материјал, Професионални Запечатување Технологија, Количка за Дизајн, Супер Компресија Отпор, Леснотија, Течење Доказ, Трајни, Водоотпорен, и Лесно Рефил.3во) 100ml Надворешниот Големина : 9x13cm (3.3во) 50мл Надворешниот Големина : 8x11cm (3. [Транспарентен Тело Стил]- Тесна Провира Може да се Забрани Било какво Истекување, Задржување на Воздухот и Други Загадувачи Надвор.Оддел име : женска. Поради Разликата на Светлината и на Екранот, Бојата на Производот Може да Биде Малку Поинаков од Сликата. ??Gusseted : Секоја торбичка е во можност да застане на цврсти површини по сопствена.[Преносни Патување Течност Шминка Пакување Торба]- Ние обезбедуваме 3 големина : 30ml Големина : 80 x 85mm/3.

Главните карактеристики

Избор на клиент