.

.

DALIZHAI777 DVD Полица Винил Рекорд на Чување од Носителот на CD Рек Дрвени Винил Рекорд Екранот Рек Phonograph База Стојат Фоно Кабинет CD Екранот Стојат

DALIZHAI777 DVD Полица Винил Рекорд на Чување од Носителот на CD Рек Дрвени Винил Рекорд Екранот Рек Phonograph

DEN 18139.44

Пристапност
Во достапна форма

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Тоа е едноставен, како и елегантен, meshes со било оркестарот шема на бои или мебел.Материјал : дрво.Големина : 45x35x77cm.Овој рекорд за складирање застане е одличен подарок за винил љубовници, имаат за цел да заличи било винил љубовникот ден.Тоа е добар Дизајн за собирачи.Винил рекорд полица е создаден за безбедно чување, додека одржување на вашата колекција лесно достапен.Имајте Цд-а организирана и се на дофат на вашите прсти.Име : Евиденција за Складирање Носителот Материјал : wood Size : 45x35x77cm(1 инч =2.54 см или 1cm = 0.393 инчи)Содржи екранот стојат само, нема други decorations Packing Листа : 1 x Рекорд на Чување од Носителот Прашува : 1. Ве молиме проверете ја големината пред купување, големината е мерени рачно, ве молиме да се разбере за некои мали грешки.2. Не постојат други предмети освен производот, во производот фотографии.3. Поради екран, амбиентална светлина и други причини, боја на светлина перцепција е малку поинаква.4. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.5. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Главните карактеристики

Избор на клиент