.

.

Замена Бенд за Garmin Vivosmart ЧАС+ - MOTONG Силикони Замена за врвка за Рака Бенд за Garmin vivosmart ЧАС+(Силиконски Црна)

Замена Бенд за Garmin Vivosmart ЧАС+ - MOTONG Силикони Замена за врвка за Рака Бенд за Garmin vivosmart ЧАС+(Силиконски

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Оваа Силикони Бенд за Garmin vivosmart ЧАС+ само,да не се вклопат другите модели и не се вклопуваат Garmin Vivosmart ЧАС.Garmin vivosmart ЧАС+ Силикони Бенд направен од висок квалитет со силиконска и се чувствуваат удобно за вас зглоб.Garmin vivosmart ЧАС+ replacment рака е lengh прилагодливи за различни зглоб без разлика мажи или wowen,сите добро се вклопува.Издржливи и Здрав Совршен бенд за Garmin vivosmart ЧАС+,различни бои со различни расположение кога ќе работат и патуваат.

Главните карактеристики

Избор на клиент