.

.

Братучед Бебе/Дете За Мене Chalkboard

Братучед Бебе/Дете За Мене Chalkboard

DEN 335.76

Пристапност
Во достапна форма

Бренд Нови Бебе/Дете За Мене Chalkboard направени од страна на Роднини.Доаѓа прикачена со единствена twine јаже.Секој одбор мерки 19.5 14.5 X инчи и е лесен и лесно да се одржи.Направени со рециклиран дрвен материјал, знак држи против секоја употреба.Оваа chalkboard карактеристики заоблени агли и мазни рабови дека нема да се намали или штета малку прсти.

Главните карактеристики

Избор на клиент