.

.

ШЕФ на Аудио Системи AR3000D Класа D Автомобил Засилувач - 3000 W, 1 Ohm Стабилна, Дигитални, Monoblock, Mosfet Напојување

ШЕФ на Аудио Системи AR3000D Класа D Автомобил Засилувач - 3000 W, 1 Ohm Стабилна, Дигитални, Monoblock, Mosfet

DEN 3431.76

Пристапност
Во достапна форма

Гаранција - ШЕФ на Аудио Системи обезбедува моќен 6-годишна Platinum Онлајн Продавач Гаранција толку долго како што се набавка е направен преку .Променлива Ниско-Pass Crossover - Subwoofers репродукција на звук врз основа на голем број на различни низок опсег на фреквенции.Class Д - Моќ на косата е значително намалена, со што засилувач од високо ефикасни.80", Тежина : 6.Го прилагодите звукот со Променлива Ниска Помине Crossover, Бас Поттик и Subsonic Филтер.Променлива Subsonic Filter - за Да го спречите вашиот subwoofer(s) од дното од, на променлива subsonic филтер филтрира фреквенции под subwoofer(s) specified ниска фреквенција граници и му овозможува на возачот да се постигне максимална безбедно екскурзија.Можете да ја наместите точната звук спецификации за бас фреквенција репродукција.За двоен извршување и моќ, рака на друг AR3000 D за вкупна моќност од 6,000 W @2-Ohms.Обично направени да дојде на власт subwoofers дека побарувачката потешки моќ оптоварување барања да биде во можност да настапи на начинот на кој тие беа направени да се.Го прилагодите звукот со Променлива Ниска Помине Crossover, Бас Зголемете, Subsonic Филтер и Далечински Subwoofer Контрола.Спецификации - Димензии : 12.За понатамошни детали за производот, ве молиме движете надолу.

Главните карактеристики

Избор на клиент