.

.

Kipp 06611-3101X60 Fiberglass Засилен Пластика/Челик Прилагодлива Рачка, M10 Надворешни Конче, Ново·Контрола Стил, од не ' Рѓосувачки Челик Компоненти, Метрички, 60 mm Завртка Должи?

Kipp 06611-3101X60 Fiberglass Засилен Пластика/Челик Прилагодлива Рачка, M10 Надворешни Конче, Ново·Контрола

DEN 139.44

Пристапност
Во достапна форма

Се справи со fiberglass засилен пластика со умре-фрлија цинк заби прстен.Челик делови одделение 5.8. Челик делови црна оксидира.Земја на потекло : Германија.За многу луѓе Ново.Контрола Прилагодлива Рачка претставува клуч за сигурна и удобно грчевито држејќи се за.Ова се справи обезбедува ориентирани кон иднината и моќни решение за речиси секоја работа и стегање проблем.

Главните карактеристики

Избор на клиент