.

.

Децата Кат Игра Игра Мат морска ѕвезда Плажа Круг Килим за Спалната соба Круг Килим за Деца Тинејџерски е Расадник Соба,Fuzzy Килим за ученичкиот дом, Симпатична Соба

Децата Кат Игра Игра Мат морска ѕвезда Плажа Круг Килим за Спалната соба Круг Килим за Деца Тинејџерски е Расадник

DEN 335.52

Пристапност
Во достапна форма

Различни големини, со различни големини на 70, 80, 100cm за да го изберете, така што бебето има доволно простор за да се ползи и игра на неа.Високо-квалитетни материјали, мека на допир на површината, парична казна пената, висока густина мемориска пена во средината, ефикасно олеснување на нога притисок, не-плетени ткаенини и пластика на дното, не се лизга и издржливи.Широко се користат-многу погодна за мулти-цел ги користат како игра душеци, индексирање ќебиња, шетач ќебиња, пет душеци, дневна соба област тепих, купатило против пролизгување душеци, соба декорација, итн.Лесно да се чисти, рака мие или машина перат, носат-отпорни, и не lint-слободни.Мајка ми е најдобар пријател-користете го за да се осигура дека вашето дете не мора да се грижите за проблеми при играње.Во исто време, вашето бебе може да спие добро на оваа памук килим.Големина и тежина : 70x70cm / 27.6x27.6 IN (210g)80x80cm / 31.5x31.5 IN (260g)100x100cm / 39.4x39.4 IN (390g)Материјал : полиестер fabric Characteristic : 1. Висока густина простор еластична памук interlayer, апсорпција на вода, не се лизга, мека на допир, нежен пената, нема бол, нема да овенат, средината interlayer е висока густина меморија сунѓер, ефикасно олеснување на нога притисок.2. Перат или машина перат, носат-отпорни, не lint-слободни.3. На дното на тастатурата се изработени од не-плетени ткаенини + пластични точка, што е повеќе не се лизга и издржливи.4. Професионален и личен DIY печатење дизајн, прилагодено и персоналните појавување на метод, погоден за различни прилики.

Главните карактеристики

Избор на клиент