.

.

Healifty 200Pcs Sawtooth Дрво Занает Стапови Природни Дрвени Popsicle Стапови Џамбо сладолед Лекување на Стапчиња Рефус за DIY Занает Проектот Занаетчиски Модел (11.4x1x.02cm)

Healifty 200Pcs Sawtooth Дрво Занает Стапови Природни Дрвени Popsicle Стапови Џамбо сладолед Лекување на Стапчиња

DEN 392.40

Пристапност
Во достапна форма

Направени од премиум дрвен материјал, силен, издржлив и безбедно да се користи.Креативни и природната форма ги прави уникатни декорации.Можете да DIY креативни handcrafts со вашите семејства и пријатели.Мала тежина и дупка дизајн.Погоден за на ѕид, windows, тремот, продавници,и така натаму.Совршена декорација за различни партии, како Роденден, свадба и Божиќ.Опис Дали сте љубител на собирање на уникатен DIY занаети?Дали сакате некои уникатни декорации, кои се во посебна форма?Овие дрвени batten се вашиот избор.Податоците се обработени од страна супериорен сечење techique, дрвени облици имаат мазна површина.Тие се прекрасни украси за одмор или други страни.Функција - Боја : Како што е прикажано. - Материјал : Дрво. Големина На : Прибл. 11.4x1x0.2cm. - Направен од премиум дрвен материјал, силен, издржлив и безбедно да се користи. - Креативни и природната форма ги прави уникатни декорации. - Можете да DIY креативни handcrafts со вашите семејства и пријатели. - Мала тежина и дупка дизајн.Погоден за на ѕид, windows, тремот, продавници,и така натаму. - Совршена декорација за различни партии, како Роденден, свадба и Божиќ.

Главните карактеристики

Избор на клиент