.

.

Witzest Гејмер Туш Завеса Детска Бања Туш Завеса Момчиња Туш Завеса Смешно Туш Завеса Тинејџерски Туш Завеса Полиестер 72x72 Инчен

Witzest Гејмер Туш Завеса Детска Бања Туш Завеса Момчиња Туш Завеса Смешно Туш Завеса Тинејџерски Туш Завеса

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

[Witzest Туш Завеса Големина] Мерки 72 во ширина и 72 во должина.Стандардна големина се сигурни да ги собере најмногу кади и туш партер. [Метал Grommet] Секоја туш завеса има 12 метал grommets, тоа може да се одржи до секојдневна употреба.Со 12 куки и лесно да се инсталира и слајд. [Tmultiple Цели] Тој единствена шема дизајн на Witzest туш завесата може да се користи не само како туш завеса, но исто така и како позадина за завеси, tapestry, партиција позадина. [Перење Предлози] Можете да изберете машина за миење или благ машина за миење.Не користите кајгана за да се избегне влијанието врз производот шема. [Witzest Предлози] Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да ги споделите со нас.Ние дефинитивно ќе одговор за вас.туш завеса.

Главните карактеристики

Избор на клиент