.

.

Стигнале Автоматско Капак Сенки Четка (Шампањ злато)

Стигнале Автоматско Капак Сенки Четка (Шампањ злато)

DEN 211.20

Пристапност
Во достапна форма

Една рака управувана лизгачки копчето автоматско капак.Може да се избегне леплива прашина или други нечистотии.Премиум синтетички наежвам со среден мекост, па за да се овозможи тоа се дефинира и да се пополни усна или око капак совршено.Стигнале четка со автоматско капак, може да се стави во долго паричник или козметички торба и спречување на неа од добивање на валкани.Автоматско капак спречува четка од deforming внатрешноста на козметички торба.Од една страна лизгање автоматско капак е лесно да се продавница по користење на четка.Боја : Шампањ злато.

Главните карактеристики

Избор на клиент