.

.

Портокалова и Црна Позадина Мобилен Телефон Паричник, се Држи На Паричникот за Кредитна Картичка, Бизнис Картичка Компатибилна со Речиси Секој Телефон

Портокалова и Црна Позадина Мобилен Телефон Паричник, се Држи На Паричникот за Кредитна Картичка, Бизнис Картичка

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Големина : Мобилен Телефон Картичка Пакет Ширина : 2.5 инчи(6.5 cm) Висина : 3.5 инчи(9cm),Како на пример : лична Карта,Кредитни Картички,возачка Дозвола,Бизнис Картички,членската Картичка,Осигурување Картичка,Картичка за Попуст и Др.Материјал : Високо Еластична Lycra Spandex Ткаенина Има Содржина На Џеб Од Паѓање,Дури И Кога Џебот Е Наопаку.Лепило Кредитна Картичка Паричникот За Телефон : Црна Дното, 2 Картичка Слотови, 3m Двострано Лента.Удобно да го Прикачите Телефонскиот Торбичка На Вашиот паметен Телефон Со Користење на вградената 3m селотејп.Тесни И Висока Безбедност : Овој Мобилен Телефон се Држи На Паричникот Користи 3m селотејп Поддршка За Силна,Цврста,Долго-Траен Задржете.Лесно Погодност За Употреба : Лесно Се Држи На Секој Мазна Лице (Видиме,Телефон Случај), Кора Исклучете Го Поклопецот На Налепница И Се Држи До Вашиот Телефон Назад, А Заврши Со Нежно Притискање.Производ Перформанси : Брз, Лесен Погодност.Тесни И Заштитни Безбеден.Тенок Удобност, Силна Еластичност.Разноврсна, Стилски Дизајн.Безбедна Мобилен Телефон Карта Носителот : Одговара Стандардна Големина на Кредитна Картичка, лична Карта, возачка Дозвола, Бизнис Картичка.Исто Така Се Користи За Чување На Пари, Записи, Безбедност Картичка Копче, Полнење Кабел, Слушалки, И Други Мали Gadgets,.Тоа Е Анти-Пропадна, Лесен За Чистење, Нечистотија-Отпорни, Трајни, Не Се Деформирани, Лесен За Носење, И Лесно Да Се Продавница.Тоа Е Лесен И Практичен За Користење На Метро И Автобус За Да Повлечете Ја Картичката.Применливи Сценарија : Автобуска Карта/Метрото Картичка/Вратата Картичка/Банкарска Картичка/Присуство Картичка, Итн.Издржливост & Водоотпорен : Се Направени Од Издржлив Премиум Кожа Стп, Мека, Но Не Се Кршливи, Има Добра Отпорност На Абење И Отпорност На Вода.Паричникот Случаи Се Патува Додатоци За Назад На Мобилни Телефони, Заштедите Време Со Брз Пристап До Вашите Кредитни Картички И Готовина.

Главните карактеристики

Избор на клиент