.

.

CFJKN 3X Монтира на Ѕид Огледало Шминка - Двојно Двострано Зголемена Огледало Шминка за Бања, 8 Инчен Двојно Двострано Суета Огледало 360° Вртливата Убавина во Огледало,?

CFJKN 3X Монтира на Ѕид Огледало Шминка - Двојно Двострано Зголемена Огледало Шминка за Бања, 8 Инчен Двојно

DEN 340.80

Пристапност
Во достапна форма

МАТЕРИЈАЛ - Ова квалитет make-up огледало е изработен од месинг + high-definition стакло огледало, кој има цврсти и трајни перформанси, влага и ' рѓа.ДВОЈНО СТРАНА ОГЛЕДАЛО - Вртливата make-up огледало со вистинската слика на една страна, зголемување на друг, бидејќи секој детал точки, Овие зголемена суета огледала може да ги исполни сите ваши дневни лицето потреби.ВРТЛИВАТА СВИТЛИВА - На 360 вртливата дизајн ви овозможува да се провери секој ангел, па никогаш не ќе го пропушти место.Со зголемување, оваа суета огледало дава до-затвори-и-лични изглед на вашата кожа.НАЈДОБАР ИЗБОР КАКО ПОДАРОК - ѕидот монтирани шминка суета огледало е најдобар подарок за дамите и девојки на посебни денови, вклучувајќи го и Денот на Вљубените, Божик, Нова Година, Денот на Мајката, родендени, годишнини.Лесно Да се Инсталира - Ѕидот огледало е лесен за употреба и инсталирање бања огледалото На ѕидот монтирани огледало може да биде инсталиран само цврсто.Безбедно монтирање на огледало насекаде.Шминка Огледало Идеални за гледање секој детал на вашето лице и сите околу фризирање, особено eyeliner примена, маскара четкање, веѓа shaping, make-up прозорци, фризурата, и бричење и други шминка чекори кои бараат зголемување.Име на производ : бања суета огледало/убавина mirror Commodity материјал : месинг + high-definition стакло mirror Size : 8 инчи (дијаметар 22.8 cm)Зголемување : 3 XInstallation метод : завртка installation Scope на примена : бања, balcony The Најдобри Далечина да го Користите : зголемување на површината треба да се чува за кога се користи.Ако растојанието е премногу далеку и премногу блиску, вртоглавицата ќе биде нормална физичка реакција.Предниот или задниот дел, 360° лесно да се врти, се Префрлат слободно.Мулти-агол виткање и телескопски, нема потреба да се превиткуваат, лесно да се прилагоди на прав агол и да се зачува простор.Забелешка : ве Молиме да не се откажам тешки работи на зглобот на раката за да се избегне оштетување.Ве молиме да не контактирате доколку имате било каков проблем со шминка огледало или собранието.

Главните карактеристики

Избор на клиент