.

.

6 Pack Сино Копче Светот Кабел Клипови - Кабелот Организатор - Кабел Менаџмент - Жица Носителот Систем - Лепило Кабелот Куки - Дом, Канцеларија, Просторија, Автомобил, Но

6 Pack Сино Копче Светот Кабел Клипови - Кабелот Организатор - Кабел Менаџмент - Жица Носителот Систем - Лепило

DEN 1615.20

Пристапност
Во достапна форма

Кабел Клипови ќе се реши вашиот проблем и ќе бидете сигурни дека вашите кабли се организирани и лесно достапни кога ќе им треба.Губење време во вашата работна маса секој ден и секој час?.Кабли голманите се совршен подарок.Сите овие прашања можат да се избегнат со Сино Копче Светот Кабел Клипови!.За разлика од многу други компании на пазарот, Сино Копче Свет користи високо-квалитетни лепило за да се обезбеди исклучителни придржување кон површината.Започнете со чистење на површината со триење на алкохол (обезбедување тоа не ја оштетува површината).Ние ви обезбеди големо искуство кога ги користите, на било која површина.Долго притиснете за најмалку 15 секунди кога лепење на кабел клип.Чувајте ги вашите биро чисти и организираниот : Уморни од сите оние кабли и кабли околу вашиот компјутер, мобилен телефон или во автомобил?Овие кабел клипови ќе се реши вашиот проблем.Има се повеќе и повеќе кабли се шири низ вашиот дом, канцеларија, просторија, биро, или дури и вашиот автомобил?Во потрага за еден кабел и не може да се најде тоа?Губење време во вашата работна маса секој ден и секој час?Жица клипови не се одржи и unstick по неколку дена од употреба?.Се чека 24 часа пред да use Long притиснете за најмалку 15 секунди кога лепење на кабел клип.Има се повеќе и повеќе кабли се шири низ вашиот дом, канцеларија, просторија, биро, или дури и вашиот автомобил?.Жица клипови не се одржи и unstick по неколку дена од употреба?.Добро за сите површини : ѕид, пластика, дрво, стакло, метал, гума (или други), нашите кабел систем за управување ќе ви помогне дома, просторија, канцеларија или било кој простор.Потоа излупете кабел клип.На Сино Копче Светот кабел клипови се направени да траат; што сакате да ги користите нашите производи за години и години да дојде.Висок квалитет на кабел капка решение одговара на големи и мали кабли.Се држи цврсто каде што сакате тоа и клип жица(s).Лесно да се стега и unclamp канапи да лепило жица носители.

Главните карактеристики

Избор на клиент