.

.

GreenForest Кревет Рамка Кралицата Големина со Дрвени Headboard Платформа Кревет со Метални Поддршка Slats НЕ - Бучава Тешки Кревет Индустриска Земја Стил со 10 Силни Нозе Нема ?

GreenForest Кревет Рамка Кралицата Големина со Дрвени Headboard Платформа Кревет со Метални Поддршка Slats НЕ

DEN 3839.76

Пристапност
Во достапна форма

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Кралицата кревет рамка со дрвени headboard : Здрав метал кревет изградба обезбеди стабилна супериорна поддршка, надградени структура спречување на душек на лизгање, модерен дизајн со дрво headboard и slats се лесно да се соберат.Платформа кревет кралицата големина со двојно метал slats : надгради двојно средината поддржува обезбеди кревет рамка можат да ја поддржат најмалку 900lbs.Секој нозете на метал кревет рамка со перница за да се спречи гребење вашиот омилен кат, решавање на бучна/писклив проблем и постабилна.Не-бучава кралицата кревет рамка : 10 силна 40*30мм нозе се применуваат доволно поддршка луѓе тежина прво.Во исто време, доволно силни нозе се создаде тивка спиење околните whiling возен твојот грб.Тоа се избегнат некои срам време во изнајмите соба.Кревет рамка кралицата големина со пониски footboard : Долниот footboard спречува душек лизгање.Високо еластична метал slats овозможува поудобно и силна поддршка за душек и да се спречи тоа од се движат или тоне.Кревет рамка кралицата големина со доволно простор за складирање.големина на : 81.9*64.2*39.4 инчи (L*W*H).Тоа е 12in од подот на база на кревет.Може да се стави чување на кутии или фиоки под кревет да се соберат некои облекувам, книги.

Главните карактеристики

Избор на клиент