.

.

Божествена Поглед Месинг Салфетка Прстени за Свадби Вечера Партии или Секој Ден Употреба (Злато, 4)

Божествена Поглед Месинг Салфетка Прстени за Свадби Вечера Партии или Секој Ден Употреба (Злато, 4)

DEN 168.00

Пристапност
Во достапна форма

Овој сет на 12.8.6.4 салфетка прстени карактеристики убаво сложена мрежа design This сет на 12.8.6.4 салфетка прстени карактеристики убаво сложена мрежа дизајн.Домот не 'рѓосувачки челик додава висок сјај и трајност на Класичен тркалезна форма ќе се надополнуваат било маса амбиент и изгледа брилијантен против некоја салфетка боја го Прави голем водителка или housewarming подарок : 2" Дијаметар x 1.5" Висока.Имаме салфетка прстени (или салфетка носителите) за широк спектар на различни табела прилагодувањата достапни во различни бои и дизајни - сребрена мрежа Салфетка прстен, злато мрежа салфетка прстен, месинг салфетка прстени, дрвени салфетка прстен, бакар салфетка прстен, зачукуваше злато салфетка прстени, зачукуваше сребро салфетка прстени,дијамант салфетка прстени, метал салфетка прстени, антички салфетка прстени, шарени салфетка прстен достапен во сетови 4, 6,8 и 12. Овие салфетка прстени се совршен завршувањето на допир на вашата маса амбиент.Овие традиционални салфетка прстени се елегантни детали и се многу разноврсна.Нашиот широк спектар на салфетка прстени ви овозможува да ја трансформира својата табела за секоја сезона и прилика вклучувајќи го и денот на Благодарноста, 4ти јули, Меморијалниот Ден, Денот на Трудот, излети, забави, свадби, Прослави, Graduations, Посебен настан, Банкет Настани, Украси и многу повеќе.Нашите салфетка прстени се достапни во собата на 12 сет од 6, поставете 8even set4 на .Тие сигурно ќе ги задоволи сите ваши потреби, без разлика дали ви се постават на маса за мали булчински туш, или голем Празник вечера, можете да нарачате износот што треба.Различни бои и бои се достапни за да се координира со остатокот од вашата маса врвот предмети.

Главните карактеристики

Избор на клиент