.

.

Зелена Шума Природни Предели Фотографија Позадина Хоризонтален Вертикален Фото Позадина Студио Реквизити A14 7x5ft/2.1 × 1.5m

Зелена Шума Природни Предели Фотографија Позадина Хоризонтален Вертикален Фото Позадина Студио Реквизити A14

DEN 647.52

Пристапност
Во достапна форма

【Големина на Објектот ќе бидат испратени од страна на укината. 3.Користете Менгеме, Нокти или Лента на ѕидот. 4.Еве начини за намалување на брчките : Доколку е потребно, ве молиме железо задната страна (не на сликата страна) со ниска температура за лесно намалување на брчки.За да се избегнат можните пареа штета, место слој на сува ткаенина помеѓу позадина и железо.Висок-квалитет на винил дека е многу издржливи и потешки од Поли Хартија.Заврши по сите рабови за да се спречи солзи.Тоа е многу лесно да се чисти; едноставно ја избрише секоја солза од нечистотија знаци со влажна крпа.Има мат финиш па нема отсјај од осветлување.Може да се користи за преземање на фотографии, снимање на видео записи, партија позадина, десерт табела позадина, тапета на свадба, Божиќ партија, топка, производ фотографија, birthday (роденден), бебе новороденче, фестивал прилика како украс.Лесен за одржување.Тешко е да се прашина, потрајни, чиста позадина со мала влажна крпа за да ги избрише тоа.

Главните карактеристики

Избор на клиент