.

.

Деца Област Килим Змеј и Тигар Расадник Килим Бебе да Ползи Мат Не се Лизга Игра Мат Круг Тепих на Подот Мат за Момчиња и Девојки Спална соба 39.4x39.4IN

Деца Област Килим Змеј и Тигар Расадник Килим Бебе да Ползи Мат Не се Лизга Игра Мат Круг Тепих на Подот Мат

DEN 575.52

Пристапност
Во достапна форма

Големини : 27.6x27.6 / 31.5x31.5 / 39.4x39.4 IN (70x70 / 80x80 / 100x100cm).Областа килим е изработен од полиестер ткаенини, која е мека на допир, не се лизга, и ќе не pilling или исчезнува.Површината на подот мат има уникатна печатени шема, и бои се многу светла, кои веднаш може да се фати очите на бебиња и деца и да се помогне во подобрувањето на нивните когнитивни интерес.Високата густина простор еластична памук interlayer, на дното на килим е изработен од пластика дното, што може да се зголеми на триење, така што на подот мат е блиску до подот без лизгање на волја, која е исто така многу безбедно за деца и возрасни.Овој кружен кат мат е совршен за градинки, детски соби, и playrooms.Тоа е совршен за индексирање душеци и шатор душеци.Тоа е исто така многу е идеален одмор подарок, како ноќта на Вештерките, Божиќ, денот на Благодарноста и така натаму.Таму ќе биде набори по круг килим е укината и да се транспортираат, кој е нормален феномен и може да се обнови по еден период на време.Ако ви треба да го чувате тоа, се одвиваат тоа.Машина перат.

Главните карактеристики

Избор на клиент