.

.

Raindrip 3/4 во. Наводнување капка по капка Адаптер 2 pk - Случај на: 1;

Raindrip 3/4 во. Наводнување капка по капка Адаптер 2 pk - Случај на: 1;

DEN 181.92

Пристапност
Во достапна форма

УНИВЕРЗАЛЕН АДАПТЕР 2 PK - 7011719, Бренд Име : Raindrip Фитинг Големина : 3/4 во.Тип на производ : Наводнување капка по капка Адаптер Број во Пакет : 2 pk Материјал : Пластични Крај 1 Size : 3/4 во. * Крај Тип 1 : Женски Raindrip 3/4 во.Наводнување капка по капка Адаптер 2 pk.

Главните карактеристики

Избор на клиент