.

.

OmiNight Близнак XL Кревет Рамка , Тешки 14 инчи висок Близнак XL Кревет Платформа Кревет Не Кутија Пролет Потребни Близнак XL Големина Метал Кревет Рамка со Чување Лесно С?

OmiNight Близнак XL Кревет Рамка , Тешки 14 инчи висок Близнак XL Кревет Платформа Кревет Не Кутија Пролет Потребни

DEN 2879.76

Пристапност
Во достапна форма

100% Волна Куп.Сите собранието алатки се пакуваат со bedstead, кој е многу удобен.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени. ????【РАЗНОВРСНА НОЌНАТА】се Користи како ноќната го држите вашиот светилка, аларм и книга или како троседот од страна на маса за ставање закуски и пијалаци.ДАМКА ОТПОРНИ : УВ заштитен против исчезнува.ЕКО-SMART КИЛИМИ СО ЦЕЛ : Од пластични шишиња за да се breathtakingly чудесни килими, Fab Хабитат ре-цел со намена. 【Не се лизга и бучава слободни】Постои слој на пластична заптивка на дното на креветот со нозете за да се спречи кревет рамка од лизгање и заштита на вашиот дрвени подни; Двата краја на железо бар се исто така опфатени со пластични листови за да ве спречи од правење на бучава кога ќе лежи на неа. 【Огромен простор за складирање】висината на креветот е 14 инчи, но не е 12-инчен висока простор за складирање под креветот.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.За над 100 години, Safavieh е изработката тепих на higest квалитет и неверојатен стил.Ако најде дека не се водат за исчезнати делови, може да се јавите за враќање. МЕКА UNDERFOOT : Forge добредојде патио простор, форма незаборавно градина јадење област или се изгради на основа на вашата дневна соба околу еден од нашите Fab Хабитат Внатрешна/Надворешна Килими.Ве молиме контактирајте службено лице за секоја испорака прашања.Бои/големини може да се разликува малку поради производство ограничувања. 【E26 Стандард База】Нашиот ѕид суета светилка стандард E26 база, можете да го користите LED, блескаво светилки, заштеда на енергија светилки(MAX 60 W), компатибилен со повеќето паметни светилки.Исто така неверојатна во вашиот дом; Изберете од една од нашите многу зачудувачки и разноврсна дизајни за да додадете дека wow фактор.GOODWEAVE ЗАВЕРЕНА : Нашата Уметничките инспириран килими се направени од страна на возрасни раце, никогаш не се оние на децата; ние партнер со Goodweave да ги потврди нашите килими се дете-труд-слободни.Тесни flatweave за дополнителна издржливост, тешко носи идеален за голем сообраќај области.Користење на Засилен Челик метал Овој кревет рамка е посилна & потешки од нормалните кревет рамка, која исто така ги задоволува деликатна сон за Голема & Високи.

Главните карактеристики

Избор на клиент