.

.

GEARWRENCH 3/8 Вози Flex Метрички Socket Set 10 Компјутер., 6 Точка - 80565

GEARWRENCH 3/8 Вози Flex Метрички Socket Set 10 Компјутер., 6 Точка - 80565

DEN 962.64

Пристапност
Во достапна форма

Дизајниран со долго целосна полски ratchet со низок профил, раководител за голема удобност и пристап.Карактеристики 60 заб опрема систем и 1/4inch фабрика рачка за флексибилност и додадена вредност.Вклучува одбиеме база за контрола и плитки broach кој им овозможува на сврзувачки елементи да се одржи во место.Дрејк off road алатки слајд железнички приклучок.Достапни во стандард, средна должина, & длабоко.Достапни во стандард и flex.Достапен во 6 -точка и 12-точка.Достапни во 1/4", 3/8", 1/2", 3/4" & 1" вози големини.Целосна линија на најчесто користените димензии во секој диск големина.Опис на производот Дрејк off road алатки сет вклучува : 10мм, 11mm, 12mm, 13mm, 14mm, 15mm, 16mm, 17mm, 18mm, 19mm.Дизајниран со долго целосна полски ratchet со низок профил, раководител за голема удобност и пристап.Од Производителот Danaher Алатка Група 3/8" Вози Flex Штекер Сет е дизајниран со долга целосна полски ratchet со низок профил, раководител за голема удобност и пристап.Тој има 60 заб опрема систем за подобрување на продуктивноста, како и сила.Оваа алатка вклучува квартал инчен фабрика рачка за флексибилност и додадена вредност.Тоа, исто така, се состои од одбиеме база во приклучок што овозможува потпора за лесно disengagement и плитки broach кој им овозможува на сврзувачки елементи да се одржи во место.

Главните карактеристики

Избор на клиент